FOTOGALERIE NAŠICH SPOKOJENÝCH HOSTŮ

Slečna Nikol Moravcová se svým nastávajícím manželem si k nám přišli odpočinout od shonu a příprav jejich svatebního dne. Jsme velmi rádi, že se jim u nás líbilo a bylo nám velkou ctí se postarat o jejich pohodlí a soukromí při relaxování v našem wellness.

Jistě nezapomenutelné překvapení pro svého přítele Antonína Hodana připravila slečna Karolína Machová. Jeho narozeniny spolu přišli oslavit k nám. Jsme rádi, že si vybrali Relax Tiffanys pro strávení příjemných chvil odpočinku v tento pro ně výjimečný den.

Být rodiči je velmi náročné každodenní poslání.  Paní Denisa Kubánková s manželem si našli čas a přijeli si k nám odpočinout od  rodičovských povinností. Děkujeme jim, za jejich návštěvu. Jsme rádi, že jsme přispěli k dokonalosti jejich odpočinku.

Intimní atmosféra Relax Tiffanys spa je ideálním místem pro oslavu výjimečného dne. Slečna Martina Fialková se svým přítelem si přišli  užít slavnostní večer v den výročí jejich vztahu.

Tělo sportovkyně potřebuje také dostatek odpočinku. Ten si do Relax Tiffanys přišla užít také slečna Natálie Karlova se svou kamarádkou.  Děkujeme jim za jejich návštěvu!

Nádherná a úspěšná herečka a modelka Barbora Mottlová si je dobře vědoma toho, že krása není zadarmo. Vyžaduje péči o tělo a pravidelný odpočinek a relaxaci ve wellness.

Za okny padá sníh a zima se nám vkrádá pod kabát. Ideální čas zajít s kamarádkou do sauny a dát si koupel ve vířivce.

To dobře ví slečna Radka Pacešová. Děkujeme jí za návštěvu a těšíme se zase brzy na viděnou.

Manželé Čmovšovi si přišli užít svůj drahocenný společný čas do wellness. Tělo profesionálního fotbalisty vyžaduje dostatek odpočinku pro regeneraci svalů stejně jako tělo aktivní, naplno pracující maminky.

Relax Tiffanys se na chvíli stalo místem pro odpočinek a ráj pro načerpání nových sil pro mladé rodiče. Paní Mirka Voříšková s manželem si vychutnali chvilky wellness a romantiky při plápolajícím světle svíček.

Jak příjemně oslavit výročí se svou láskou? Vířivka, přítmí světla svíček, příjemná hudba, láhev bublinek a jen vy dva spolu a sami.
Vychutnat tuto atmosféru a oslavit spolu vzácné chvíle k nám přišli pan Jan Balšán s přítelkyní. Děkujeme za Vaši návštěvu a přejeme Vám hodně lásky do dalších let!

Po téměř 19 měsících konečně sami, spolu. Manželé Štěpánkovi si udělali čas jeden na druhého a spojili příjemné s ještě příjemnějším. Odpočinuli si, zregenerovali se v bublinkách vířivky a strávili spolu dlouho plánované romantické chvíle.

Být spolu a sami, zase jako pár. To se paní Anetě Folberger a jejímu  manželovi povedlo v Relax Tiffanys. Doufáme, že si své chvíle wellness relaxu budou plánovat častěji, když teď vědí, kde se odpočívá nejlépe:-). Těšíme se na další návštěvu!

Blogerce a novinářce Martě Kratochvílové neunikne nic z pražského dění. Ráda se inspiruje a poznává nová místa. Jedno nedělní odpoledne si dala “rande” s kamarádkou ve wellness Relax Tiffanys. Pohoda a prosecco, tak nějak to vypadalo.

Dlouho plánovali, hledali volný termín a nakonec se to povedlo. Jejich společné odpoledne, bez práce, bez rodinných povinností. Jen oni dva – Lucie Raková s manželem. Děkujeme za návštěvu!

Manželé Ježkovi vědí, že zdraví a partnerství  je potřeba si hýčkat a neustále opečovávat. Volnou chvíli si spolu proto přišli užit do wellnes.